PŁYNY ODTŁUSZCZAJĄCE WODNE

PFC100

(odtłuszczacz przemysłowy - mocny) preparat odtłuszczający (wodorozcieńczalny).Usuwa zaschnięty olej, smar oraz wszelkiej zabrudzenia z metali, tworzyw sztucznych oraz innych powierzchni silnie zabrudzonych. PFC100 w żadnym stopniu nie niszczy czyszczonych powierzchni, przywraca im dawny blask.

OPAKOWANIE: 25L, 50L, 200L

CLEANER 512

(odtłuszczacz przemysłowy) preparat odtłuszczający (wodorozcieńczalny).Alkaiczny środek do zadań specjalnych, doskonale usuwa ciężkie zabrudzenia ropopochodne, smary, oleje w przemyśle ciężkim oraz wydobywczym. Formuła preparatu stworzona do stosowania w miejscach gdzie wymagany jest szczególnie wysoki poziom bezpieczeństwa oraz siła działania. Możliwość stosowania w urządzeniach ciśnieniowych. Wysoka zawartość inhibitorów korozji.

OPAKOWANIE: 25L, 50L, 200L

CHEMGRAS MU

(uniwersalny – wysoce skoncentrowany płyn odtłuszczający) specjalistyczny preparat przeznaczony do usuwania wszelkiego rodzaju produktów ropopochodnych w warsztatach, domach, stołówkach, zakładach przemysłu spożywczego.

OPAKOWANIE: 25L, 50L, 200L

PFC 70

(odłuszczacz przemysłowy - czyszczenie maszyn, urządzeń) Pozbawiony agresywnych składników odtłuszczających; działa tak samo w zimnie i cieple; nie uszkadza gumy, tworzyw sztucznych i farby. Doskonale usuwa zabrudzenia ropopochodne, smołę, grudon z różnych powierzchni. Nie uszkadza powierzchni malowanych.

OPAKOWANIE: 25L, 50L, 200L

CHEMGRAS EC

(odtłuszczanie mechaniczne) Alkaliczny skoncentrowany detergent, do maszynowego gruntownego czyszczenia i odtłuszczania powierzchni. Usuwania starych powłok polimerowych i woskowych (sidoluxu itp.) z podłóg- STRIPPER. . Może być stosowany do każdego rodzaju powierzchni: podłóg, płytek, kratek, filtrów itp Przeznaczony do gruntownego i szybkiego doczyszczania powierzchni, usuwania uciążliwych zabrudzeń i odtłuszczania.

OPAKOWANIE: 25L, 50L, 200L

FOR 707 ULTRA

(odłuszczacz przemysłowy – bezdotykowe mycie maszyn, sprzęt budowlany, konternery) Silny sanitazujący płyn myjący; działa tak samo w zimnie i cieple; nie uszkadza gumy, tworzyw sztucznych i farby. Doskonale usuwa zabrudzenia ropopochodne, smołę, grudon z różnych powierzchni. Nie uszkadza powierzchni malowanych.

OPAKOWANIE: 25L, 50L, 200L

CHEMGRAS PL

(preparat do usuwania spalenizny i nagaru) specjalistyczny preparat przeznaczony do usuwanie przypalonego oleju oraz silnie zaschniętych mieszanin produktów ropopochodnych z brudem i kurzem., spełniający normy produktów bezpiecznych dla środowiska, którego składniki ulegają biodegradacji, posiadający właściwości silni rozpuszczające. Głęboko wnika w niedostępne miejsca, czyszcząc dokładnie powierzchnię. Można go łatwo zmyć przez spłukanie wodą, nie pozostawia osadu ani zapachu.

OPAKOWANIE: 12kg, 30kg

LLANTIX

(czyszczenie aluminium) preparat do czyszczenia metali kolorowych – wysoce bezpieczny; dzięki formule mocnego koncentratu rozpuszcza z łatwością zabrudzenia różnego typu oraz smary pozostawiając czyszczone powierzchnie jak nowe,

OPAKOWANIE: 25L, 50L, 200L