PŁYNY ODTŁUSZCZAJĄCE ROZPUSZCZALNIK

INDUSTRIE REINIGER

(zmywacz na bazie alkoholu do mocnych zabrudzeń) Niezwykle mocny i bezpieczny zmywacz do czyszczenia powierzchni metalowych, szklanych, ceramicznych. Oparty na alkoholach. Intensywnie czyści, wolno paruje. Idealny w miejscach o słabej wentylacji.

OPAKOWANIE: 30L

BREAK TEC

(rozpuszczalnik przemysłowy) zmywacz odtłuszczający, szybkoschnący Efektywnie czyści i odtłuszcza na zimno z wszystkich tłustych zabrudzeń. Dzięki aktywnym substancjom wnika w każdą szczelinę skutecznie wspomagając mycie. Nowoczesna formuła szybkoschnących rozpuszczalników i polimerów rozpuszcza i usuwa woski, oleje, smary, sadzę pozostałości po klejach oraz środkach konserwujących stosowanych np. do czasowego zabezpieczania nieużywanych podzespołów.

POJ: 4x5l, 25L

EMULCHEM NS

(emulgujący zmywacz do metali) Uniwersalny produkt na bazie organicznego rozpuszczalnika, służącym do łatwego usuwania tłuszczu, oleju oraz innych tłustych zabrudzeń. Środek stosowany do odtłuszczania: pomp paliwowych, skrzyni biegów oraz czyszczenia elementów metalowych. Usuwa zapieczone i przywarte smary, pozostawiając czystą i suchą powierzchnię.

OPAKOWANIE: 25L

EMULCHEM ECO

(emulgujący zmywacz do metali – ekologiczny cytrusowy) Uniwersalny produkt na bazie organicznego rozpuszczalnika, służącym do łatwego usuwania tłuszczu, oleju oraz innych tłustych zabrudzeń. Środek stosowany do odtłuszczania: pomp paliwowych, skrzyni biegów oraz czyszczenia elementów metalowych. Usuwa zapieczone i przywarte smary, pozostawiając czystą i suchą powierzchnię.

OPAKOWANIE: 25L

ULTRA PLUS

(diEleketryczny zmywacz do urządzeń energetycznych) Specjalistyczna mieszanina rozpuszczalników o wysokiej efektywności służąca do czyszczenia urządzeń elektrycznych. Preparat daje możliwość czyszczenia pod napięciem.

OPAKOWANIE: 30L

EMULCHEM NSB

(emulgujący preparat do usuwania smoły, asfaltu oraz żywic) Rewelacyjnie usuwa smołę, żywice, wklejony w lakier asfalt itp. przyklejone do lakieru pozostałości po wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniach. Z łatwością radzi sobie z klejem i innymi uciążliwymi do usunięcia brudami podczas normalnego mycia lakieru. Nie pozostawia tłustych zacieków. Efektywnie zmyje z lakieru wszystkie naleciałości, odtłuści powierzchnię i pozostawi ją czystą.

OPAKOWANIE: 25L

EPOXCHEM L

(preparat do usuwania farb i lakierów) Preparat do chemicznego usuwania farb i lakierów. Przeznaczony do usuwania: gruntów, podkładów, farb, i lakierów nawierzchniowych, emalii oraz poliuretanów z metalu, szkła, płytek ceramicznych, betonu, cegły oraz drewna. Usuwa farby glicerynowe, akrylowe, celulozowe, syntetyczne i żywiczne.

OPAKOWANIE: 10L, 20L

EPOXCHEM V

(preparat do usuwania farb i lakierów – forma żelu) Preparat do chemicznego usuwania farb i lakierów. Przeznaczony do usuwania: gruntów, podkładów, farb, i lakierów nawierzchniowych, emalii oraz poliuretanów z metalu, szkła, płytek ceramicznych, betonu, cegły oraz drewna. Usuwa farby glicerynowe, akrylowe, celulozowe, syntetyczne i żywiczne.

OPAKOWANIE: 10L, 20L