PŁYNY ODKAMIENIAJĄCE

STR MAX HD

(środek odrdzewiający i odkamieniający w płynie - silny) Jest niezwykle silną mieszanką chemicznych składników czyszczących, skomponowanych specjalnie do czyszczenia zbiorników i urządzeń z wodą, obiegów zamkniętych, instalacji chłodniczych oraz centralnego ogrzewania, bojlerów, rurociągów, kanałów, zbiorników z gliną, błotem oraz innych substancji o działaniu korozyjnym, a także innych powierzchni i elementów.

OPAKOWANIE: 30kg

STR MAX

(środek odrdzewiający i odkamieniający w płynie) Łagodny środek do usuwania kamienia w chłodnicach, układach chłodzenia, wymiennikach ciepła, zmywarkach, pralkach, ekspresach do kawy, czajnikach bezprzewodowych oraz systemów zamkniętych z obiegiem wody.

OPAKOWANIE: 30kg

DESINOX P

(Środek odrdzewiający) Detergent i preparat doskonale wygładzający powierzchnie metalowe i pokrywający je mikroskopijną powłoką ochronną. Odrdzewia dokładnie i nie wymaga czyszczenia mechanicznego. Obniża koszt prac naprawczych i montażowych. Można stosować poprzez zanurzenie w roztworze produktu z wodą.

OPAKOWANIE: 30KG, 6KG

CHEMFORT LC

(Środek odrdzewiająco odkamieniajacy) Silna mieszanina kwasów i substancji czyszczących mająca właściwości odkamieniejące oraz odrdzewiający. Idealny do czyszczenia silnie pordzewiałych konstrukcji stalowych, elementów ceramicznych, kadłubów statków oraz wszelkich miejsc gdzie wytrąciły się osady oraz nastąpiła korozja.

OPAKOWANIE: 25L

CHEMFORT CRQ

(do usuwania nalotu oraz wykwitów – doczyszczanie po pracach budowlanych) Preparat silnie odkamieniający stosowany do czyszczenia powierzchni silnie zakamienionych oraz pokrytych korozją. Idealny do czyszczenia powierzchni stalowych, ceramicznych oraz powierzchni z tworzw sztucznych.

OPAKOWANIE: 25L

OXIPROT BA

(preparat antykorozyjny) preparat antykorozyjny do różnego rodzaju metali, na bazie tłuszczy mineralnych i substancji antykorozyjnych. Do długotrwałego zabezpieczenia części metalicznych i metalowych, które mogą być narażone na warunki niepogody, doskonałe właściwości przywierające w każdych warunkach, jest trwalszy niż inne środki antykorozyjne o podobnej charakterystyce, nie pozostawia twardej warstwy, służy jako środek smarujący części łączące, przedłuża żywotność metali,

OPAKOWANIE: 25L

ROSTVERNISCHER

(konwerter rdzy na powierzchnie skorodowane) Rost Vernichter to substancja intensywnie penetrująca rdzę, wiążąca ją chemicznie i pozostawiająca zabezpieczoną powierzchnię gotową do zastosowania farby nawierzchniowej. Przygotowana nawierzchnia RV posiada idealną przyczepność, zneutralizowaną w pełni korozję. Formuła preparatu oparta na bazie wody ma właściwości silnie penetrujące i przenikające warstwy metalowe, spoiny, spawy, łączenia.

OPAKOWANIE: 10L