Partnerzy Mago Serwis

Walter Debus GmbH Debus

Schulze-Delitzsch-Str. 17 47445 Moers

debus.png

www.debus-spray.de

Przedsiębiorstwo z 40 letnią tradycją produkująca aerozole techniczne, kleje, pasty oraz inne produkty mające zastosowanie w przemyśle. Jakość produktów jest gwarantowana przez najlepsze surowce i dodatki, które podlegają ścisłej kontroli. Produkty klasy premium wyróżniają się na rynku zadowalając nawet najbardziej wymagających klientów.

Proeco Quimicas Industry Proeco

Can Perich, Sentmenat-Barcelona

Proeco Quimicas

www.proecoquimicas.com

Firma chemiczna z 30 letnią tradycją zajmującą się badaniem i produkcji wyrobów chemicznych. Posiada szeroki asortyment płynów odtłuszczających, płynów odkamieniających, antykorozyjych, biologicznych. Nie ustannie pędząca za nowymi trendami rynku. Jeden z pierwszych producentów, którzy oferują tak szeroki zakres certyfikowanych ekologicznych produktów z marką ECOLABEL

CHEMITER QUÍMICA

c/Artesans, 13. Pol. Ind. Bobalar. 46970 Alaquàs. Valencia. Spain.

chemiter

www.chemiter.org

Zintegrowane rozwiązania higieny przemysłowej , publicznej i instytucjonalnej , w dziedzinach takich jak przemysł motoryzacyjny i budownictwo. 25 lat produkcji detergentów przemysłowej z wydajnością i bezpieczeństwem. Naruszone w zakresie innowacji, rozwoju i stabilności. Chemiter Química SRL jest firmą referencyjna detergentem i konserwacji przemysłowej . Jej działalność rozpoczęła się ponad 20 lat temu w Terrassa ( Barcelona). Dzięki swojemu doświadczeniu , Chemiter specjalizuje się w produktach czyszczących produkcji , rozwoju i utrzymania w branży przemysłowej, motoryzacyjnej, budowlanej i domów towarowych ; oferowanie szybkich , skutecznych i bezpiecznych rozwiązań dostosowanych do specyficznych potrzeb każdego sektora.

 

Development Partners

ul. Bacciarellego 47 lok.7 , 51-649 Wrocław

dp

www.development-partners.pl

Firma Development Partners oferuje usługi szkoleniowo-doradcze, w celu zwiększenia efektywności oraz holistycznego doskonalenia. Oferujemy kompleksowe działania w zakresie poszerzania kompetencji społecznych w wyspecjalizowanych obszarach tematycznych. Specjalizujemy się w rozwoju i inspirowaniu  poprzez różnorodne i aktywne formy szkolenia.

 

Zapytaj o współpracę