KLEJE I USZCZELNIACZE

REDSIL

(uszczelniacz - czerwony) Uszczelniacz zastępuje większość uszczelniaczy stosowanych podczas remontow urządzeń i maszyn. Stosowany do uszczelniania korpusow przekładni, pokryw, pomp i połączeń kołnierzowych oraz wszelkiego rodzaju podziałow. Posiada doskonałe właściwości izolacyjne. Doskonale nadaje się do uszczelniania powierzchni trudnych do odtłuszczenia. Produkt jest okresowo odporny na działanie benzyn. Odporny na temperatury od -40 stopni Celsjusza do 400 stopni Celsjusza.

OPAKOWANIE: 80ml, 200ml, 310ml

TRANSIL

(uszczelniacz - przezroczysty) Uszczelniacz zastępuje większość uszczelniaczy stosowanych podczas remontow urządzeń i maszyn. Stosowany do uszczelniania korpusow przekładni, pokryw, pomp i połączeń kołnierzowych oraz wszelkiego rodzaju podziałow. Posiada doskonałe właściwości izolacyjne. Doskonale nadaje się do uszczelniania powierzchni trudnych do odtłuszczenia. Produkt jest okresowo odporny na działanie benzyn. Odporny na temperatury od -40 stopni Celsjusza do 180 stopni Celsjusza.

OPAKOWANIE: 80ml, 200ml, 310ml

BLACKSIL

(uszczelniacz - czarny) Uszczelniacz zastępuje większość uszczelniaczy stosowanych podczas remontow urządzeń i maszyn. Stosowany do uszczelniania korpusow przekładni, pokryw, pomp i połączeń kołnierzowych oraz wszelkiego rodzaju podziałow. Posiada doskonałe właściwości izolacyjne. Doskonale nadaje się do uszczelniania powierzchni trudnych do odtłuszczenia. Produkt jest okresowo odporny na działanie benzyn. Odporny na temperatury od -40 stopni Celsjusza do 300 stopni Celsjusza.

OPAKOWANIE: 80ml, 200ml, 310ml

EPOXYD MULTIPOWER

(klej dwuskładnikowy do różnych powierzchni) Zalecany przy łączeniu elementów wykonannych z takich materiałów jak: tworzywa sztuczne, materiały kompozytowe (GFK, CFK, włókno szklane itp.) ceramika, kamień, szkło, beton, drewno, blacha malowana, mosiądz, stal ocynkowana, aluminium, miedź itp. Utworzone wiązanie jest odporne na wstrząsy i uderzenia oraz zmiany temperatur.

OPAKOWANIE: 25ML, 50ML

DC 75

(klej cyjanoakrylowy – opóźniony czas łączenia) Szybko utwardzające się kleje cyjanoakrylowe o niskiej lepkości przeznaczone do klejenia : gumy, ceramiki, plastików, metali i uszczelek. Idealny do powierzchni chropowatych, porowatych takich jak tektura czy drewno.

OPAKOWANIE: 20g, 50g

DC 140

(klej cyjanoakrylowy – klej sekundowy) Szybko utwardzające się kleje cyjanoakrylowe o niskiej lepkości przeznaczone do klejenia : gumy, ceramiki, plastików, metali i uszczelek. Idealny do powierzchni chropowatych, porowatych takich jak tektura czy drewno.

OPAKOWANIE: 20g, 50g