AEROZOLE TECHNICZNE

UNIVERSAL COMPUND

(silikonowy multispray) Posiada wysoką zdolność kapilarną oraz niskie napięcie powierzchniowe dzięki czemu dociera do najtrudniej dostępnych miejsc. Bezpieczny dla tworzyw sztucznych, gumy, kauczuku, winylu , elementów ceramicznych. Odporność na temp. od -60OC do 200OC. Dzięki zastosowaniu specjalnego gazu w puszce – zawartość preparatu w opakowaniu nie jest mniejsza niż 99% samego produktu!

OPAKOWANIE: Aerozol 400ml

WD04T

(multispray uniwersalny) WDW 04T to wielofunkcyjny preparat w sprayu posiadający silne właściwości odrdzewiające i smarujące. Oparty na wysokiej klasy składnikach rozwiązuje problemy z rdzą i zapobiega dalszej korozji. Posiada silne właściwości impregnacyjne z dużym powodzeniem wypiera wilgoć. Stosowany do luzowania zapieczonych śrub, czyszczenia matryc, zabezpieczania narzędzi, smarowania elementów ślizgowych

OPAKOWANIE: Aerozol 400ml

ISOLLIER LACK

(żywica ochronna do elektryki i elektroniki) Transparentny lakier izolacyjny w aerozolu oparty na bazie żywic akrylowych służący do zabezpieczania elementów elektrycznych i elektronicznych przed szkodliwym środowiskiem mogącym tworzyć awarię maszyn oraz przestoje w produkcji. Zabezpiecza przed wilgocią, warunkami atmosferycznymi oraz korozją. Lakier nawierzchniowy posiadająca bardzo dobrą przyczepność oraz elastyczność nadający się do wszelkiego rodzaju kabli, cewek oraz styków elektrycznych.

OPAKOWANIE: Aerozol 400ml

BOHR UND SCHNEIDOL

(preparat chłodząco-smarujący) płyn chłodząco-smarujący to profesjonalny środek przeznaczony do poprawy obróbki mechanicznej stopów żelaza, metali kolorowych i lekkich oraz metali nieżelaznych, jak i ich stopów. Jest bez chlorowym i bez silikonowym preparatem w aerozolu do spryskiwania narzędzi tnących przed lub w trakcie obróbki skrawaniem.

OPAKOWANIE: Aerozol 400ml

LECKUSCHE SPRAY

(preparat do wykrywania ulatniających się gazów) Profesjonalny środek do badania szczelności ciśnieniowych instalacji gazowych jak również instalacji LPG w samochodach. Skuteczny do wszystkich mediów gazowych i na każdy rodzaj powierzchni. Środek jest niepalny, biodegradalny. Posiada atest polskiego INiG (Instytut Nafty i Gazu).

OPAKOWANIE: Aerozol 400ml

ZINK SPRAY/ ALUZINK

(cynkowanie na zimno) Preparat galwanizujący na zimno, zalecanym do długo trwałego zabezpieczania części metalowych z żelaza oraz stopów. Zawiera cynk (99%) i specjalne żywice co pozwala na stosowanie środka na elementach żelaznych Zapewnia uzyskanie jednolitej powłoki i jest doskonały do renowacji i utrzymania elementów galwanizacji.

OPAKOWANIE: Aerozol 400ml

SPRUH KLEBER

(szybkoschnący klej) Klej w aerozolu. Przezroczysty klej w aerozolu. Zakres temperatur od -20 do 65 stopni. W swym zastosowanie jest bardzo wszechstronny do klejenia lekkich materiałów takich jak: papier, tektura, karton, drewno, cienkie forniry, korek, skóra, tekstylia, piankę, gumy, gumy piankowej i wiele innych produktów z tworzyw sztucznych (wykluczając PVC lub polietylenu)

OPAKOWANIE: Aerozol 400ml

KORROSIONS SCHUTZ WACHS

(wosk antykorozyjny w aerozolu) Wosk ochronny do długoterminowego zabezpieczania elementów metalowych przed korozją i agresywnym środowiskiem. Po rozpyleniu na powierzchni tworzy szczelną powłokę ochronną. Jest elastyczny i nie pozostawia tłustej warstwy.

OPAKOWANIE: Aerozol 400ml