AEROZOLE CZYSZCZĄCE

ANTI SEIZE METALLIC

(substancja ochrona do gwintów) Anti Seize to specjalistyczny środek oparty na wysokiej jakości związkach metali i węglowodorów. Ta kombinacja składników pozwoliła stworzyć produkt przypominający wyglądem smar zapobiegający zacieraniu i tworzących ochronę antykorozyjną. Zastosowanie: zawory, kołnierze, gwinty, miejsca szczególnie narażone na wysokie temperatury (do1200 stopni) oraz niskie temperatury i środowisko agresywne.222

OPAKOWANIE: 500gr, 1kg, Aerozol 400ml

BREAK TEC SPRAY

(rozpuszczalnik do czyszczenia układów hamulcowych) zmywacz odtłuszczający, szybkoschnący Efektywnie czyści i odtłuszcza na zimno z wszystkich tłustych zabrudzeń. Idealny do czyszczenia sprzęgieł, łańcuchów, tarcz hamulcowych.

OPAKOWANIE: Aerozol 500ml

INDUSTRIE REINIGER

(zmywacz na bazie alkoholu do mocnych zabrudzeń) Niezwykle mocny i bezpieczny zmywacz w aerozolu do czyszczenia powierzchni metalowych, szklanych, ceramicznych. NIE ZAWIERA W SWOIM SKŁADZIE SZKODLIWYCH ROZPUSZCZALNIKÓW – WOLNO PARUJE.

OPAKOWANIE: Aerozol 500ml

S3 REINIGER

(zmywacz do czyszczenia tworzyw sztucznych i elektroniki) Najefektywniejszy zmywacz do elektrycznych i elektronicznych podzespołów. Zastępuje szkodliwe zmywacze freonowe. Skutecznie wnika, rozkłada tłuszcze i usuwa zabrudzenia. Szybko odparowuje bez żadnych pozostałości. Zapobiega wypalaniu styków elektrycznych, używa się przed lutowaniem, klejeniem i do odtłuszczania. Zmywacz do elementów szczególnie delikatnych. Preparat charakteryzuje się szybkim okresem parowania. Nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników. Oparty na alkoholach.

OPAKOWANIE: Aerozol 500ml

POWER CLEAN

(aktywna pianka konserwująca) Power Clean to specjalistyczny formuła bazująca na olejach mineralnych, wosków z dodatkiem substancji powierzchniowo czynnych służąca do konserwacji oraz czyszczenia powierzchni z wszystkich rodzajów stali, metali kolorowych, tworzyw sztucznych, elementów ceramicznych.

OPAKOWANIE: Aerozol 400ml

DICHT UND KLEBSTOFERNER

(preparat do usuwania uszczelek i silikonów) Produkt przemysłowy do usuwania uszczelek, silikonów, poliuretanów, powłok lakierniczych, farb, wysuszonych smarów i olejów. Musi być stosowany ze szczególną ostrożnością ze względu na bardzo agresywne działanie.

OPAKOWANIE: Aerozol 400ml

MULTISCHAUM

(pianka czyszcząca – wyjątkowo mocna) Specjalistyczna pianka czyszcząca służąca do usuwania zabrudzeniach po środkach smarnych, resztek tuszu, zaschniętych owadów itp. Idealna do czyszczenia stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych, ceramiki, gumy, skór. Idealne do usuwania starych plam z tapiercerki i dywanów.

OPAKOWANIE: Aerozol 400ml